Ulica Kreatywna

Współpraca

Logo Fundacja Ekologiczna Arka

Fundacja Arka

Współpracując z Fundacją Ekologiczną Arka bierzemy cyklicznie udział w akcji „Drzewko za surowce” oraz „Rower pomaga”. Od Fundacji otrzymaliśmy już 7 rowerów dla naszych uczestników!

Możemy liczyć na wsparcie naszych sąsiadów, z którymi wspólnie dbamy o otoczenie klubu.

Klub sportowy LIVE

To świetni ludzie, którzy pomogli nam zorganizować dwukrotnie już naukę jazdy na nartach dla naszych wychowanków, pomogli w organizacji sprzętu, stworzeniu świetnej atmosfery, a p. Basia jest fantastyczną osobą i nowe pomysły na współpracę już się rodzą w naszych głowach.

Logo Klub Sportowy Live
Logo Piekarnia Cukiernia Czernichów

Cukiernia Czernichów

Regularnie i nieodpłatnie otrzymujemy pieczywo na śniadania od Piekarni – Cukierni Czernichów Bronowscy ul.Piekarska 1

Kawiarnia Bieńkula w Szczyrku

Kawiarnia Bieńkula, to (nie tylko naszym zdaniem) najlepsza kawiarnia w Miasto Szczyrk, która (niestety) działa tylko w sezonie zimowym, to również cudowne miejsce i wspaniali ludzie.

Pani Asia i Pan Michał zaczynają sezon zawsze w grudniu, a kończą … już od wielu lat Bieńkula “musi” być czynna do ostatniego gofra, zjedzonego przez Ekipę Kreatywnej. Taką mamy wspólną tradycję. a poza wieloma wspaniałymi wspomnieniami możemy zawsze liczyć na cudownych ludzi z Bieńkuli, którzy wspierają nas w wielu innych dziedzinach i kontaktują ze swoimi tak samo cudownymi znajomymi, którzy również nas wspierają 🙂

Logo Kawiarnia Bieńkula Szczyrk
Logo Imperium Sportu

Imperium Sportu

Dzięki zaangażowaniu i kontaktom fundacji możliwe stało się wiele rzeczy, m.in.: przeprowadzanie spotkań z ciekawymi osobami, skorzystanie z sędziego w ramach Turnieju Piłki Podwórkowej, zbiórka kasków, ochraniaczy i sprzętu sportowego dla naszych uczestników i wiele, wiele innych.

Paluszki Beskidzkie - AKSAM

Dzięki firmie AKSAM właścicielowi marki Beskidzkie mamy możliwość delektowania się pysznymi wyrobami z całej palety produktów: paluszkami, paluchami, orzeszkami, grissini, chipsami, chrupkami.

Logo Beskidzkie
Logo Ceramika Pilch

Ceramika Pilch Jasienica

Przekazała nam ponad 100 m2 płytek ceramicznych na podłogę w Klubie.

Eaton Automotive Systems sp. z o.o.

Przekazał nam 2 komputery, na których codziennie uczą się nasi wychowankowie.

Eaton automotive
Logo Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

umożliwienie nam spędzenia wspaniałego dnia w górach i emocjonujący widokowo przejazd kolejką górską na Halę Skrzyczeńską i Zbójnicką Kopę.

Fool`s Theory

Pracownicy Fool`s Theory przekazali nam sprzęt AGD zakupiony w ramach zbiórki pracowniczej.

Logo Fool`s Theory
Logo Krzysztof Marek - wypożyczalnia nart

Krzysztof Marek - wypożyczalnia nart

wypożyczenie sprzętu i pomoc w organizacji świetnego wyjazdu na narty dla młodzieży z Ulicy Kreatywnej.

ANGA SERWIS SP. z o.o

regularne wspieranie naszych działań.

Logo ANGA SERWIS
Logo KlonSki

KLONSKI Serwis Narciarski

https://klonski.eu/ nieodpłatnie wypożyczył nam sprzęt do nauki jazdy na nartach oraz desce snowboardowej. Paweł „Klonu” jest naszym przyjacielem, wspiera nas również w organizacji Zawodników na Dzielnicy, gdzie pomaga w sędziowaniu i organizacji wydarzeń.

Park Miniatur

Otrzymaliśmy zaproszenia do Eko Parku w Dechę, Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie oraz na dwa spotkania z Klaunem Hipcio- Andrzejem Afanasjewem.

Logo Park Miniatur
Logo Kids on board

Fundacja Kids On Boards

Prowadziła dla naszych uczestników nieodpłatnie zajęcia z nauki jazdy na snowboardzie, pomaga w organizacji wyjazdów na rowery i organizuje jeszcze wiele innych wspaniałych rzeczy dla naszych dzieciaków.

 
 

 

 

DAAS BERSERKERS TEAM Bielsko-Biała

Dzięki uprzejmości Klubu oraz p. Damiana, nasza spora grupa miała możliwość bezpłatnego trenowania MMA pod okiem prawdziwych fachowców. Poznaliśmy tajniki sportu, który jest (z pozoru) brutalny, ale w którym panują określone zasady i szacunek dla przeciwnika.

 
 

 

 

Logo Berserkers
Logo Ring Bielsko

Klub Bokserski RING

Dzięki naszej wolontariuszce i jednocześnie zawodniczce klubu Julce, nasi
młodzi wychowankowie mają możliwość bezpłatnego udziału w treningach.

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Udostępnienie boiska orlik przy ul. Piastowskiej oraz wsparcie w organizacji Gry Miejskiej “Mały Wiedeń”.

Inne metody wsprarcia

Krystyna Pryszczyk – aktorka Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, przeprowadziła dla nas dwukrotnie warsztaty teatralne

Paweł Mikler – przeprowadził dla nas warsztaty z programowania klocków Lego WeDO oraz bardzo ciekawie i interesująco wprowadził w świat informatyki

Współpracujemy z Radą Osiedla Bielsko-Biała Północ oraz Radą Osiedla Biała Wschód. Podczas organizowanych przez nie pikników rodzinnych prowadziliśmy warsztaty stolarskie oraz animowaliśmy zajęcia dla dzieci.

Wraz ze Stowarzyszeniem PODOBAMISIETU oraz Fundacją Klamra stworzyliśmy mural na bocznej elewacji Klubu. Stowarzyszenie pomogło nam również w zorganizowaniu wycieczki do Wisły, a jego członkowie są naszymi wolontariuszami

Dzięki Stowarzyszeniu MOTOMIKOŁAJE wzięliśmy udział w defiladzie pojazdów wojskowych w ramach Operacji Południe

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej 27 – uczniowie tej szkoły przekazali na rzecz naszej placówki kaski rowerowe i nowe części, regularnie nas wspierają.